tgdeneme.com adresinde bulunan bütün ürünlere yalnızca dijital olarak erişim sağlanmaktadır.

BİLGİLENDİRME: Değerli öğrencilerimiz, video altyapısını kullandığımız Vimeo kuruluşundan kaynaklı bir problem nedeniyle videolu çözümlere geçici bir süreliğine erişim sağlanamamaktadır. Çözüm için gerekli çalışmalar devam etmektedir. En kısa sürede tekrar erişilebilir duruma getirilecektir. İlginiz için teşekkür eder, oluşan problemden dolayı özür dileriz.

KPSS Örnek Çalışma Programı

Örnek Çalışma Programı

kendinize ders çalışma programı oluştururken saatlik ve günlük programlardan kaçınmanızı öneririm. Bu programlar motivasyon düşürücü olabiliyorlar. Bunun yerine haftalık ve aylık  olmak üzere uzun vadeli planlar hazırlayın kendinize. Bir günü üçe bölerek gün içinde eğitim bilimleri, gk-gy ve öabt derslerinize çalışmaya yönelik bir program oluşturmak da oldukça yorucu olacaktır. Bunun için size bir günü üçe bölmek yerine bir haftayı üçe bölmenizi öneririm. Uzmanlar gün içinde 2 dersten fazla derse çalışmanın verimli olmadığı görüşündeler. Bir haftayı üçe böldüğünüzde gün içinde maksimum 2 derse çalışmış olursunuz. Sınavların öğretmenlik atama puanımıza katkısı açısından derslerinizi çalışma günlerimize böldüğümüzde 3 gün alan , 2 gün eğitim bilimleri, 1 gün genel yetenek, 1 gün genel kültür çalışma günü yapabilirsiniz. Her gün en verim aldığınız saatlerde, düzenli ve sistemli olmak kaydıyla çalıştığınızda  4 -6 saat çalışmak yeterli gelecektir. 

 

                                                     

                                                                       1. DERS GÜNLERİNİ KENDİ DERS PROGRAMINIZA UYGUN REVİZE EDEBİLİRSİNİZ.

                                                                       2. 2 EĞİTİM BİLİMLERİ DERSİ BİTTİKTEN SONRA DİĞERİNE GEÇİLMELİ.

                                                                REHBERLİK + ÖLÇME               GELİŞİM PSİ.+ÖĞRENME PSİ.        PROGRAM G + ÖYT

Etiketler

kpss

Size daha iyi bir sınav deneyimi sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. TGDeneme.com sitesini kullandığınız takdirde bunu kabul etmiş olursunuz.