tgdeneme.com adresinde bulunan bütün ürünlere yalnızca dijital olarak erişim sağlanmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

SSS

Sonuçlarınızın hesaplanabilmesi için, ilgili paketin içerisinde bulunan bütün denemelere katılım sağlamanız gerekmektedir. Her denemenin kendisine ait başlangıç ve bitiş tarihi vardır. Bu iki tarih arasındaki süre zarfında katılım sağlamadığınız takdirde sonucunuz hesaplanmaz. Sonucunuzun hesaplanabilmesi için paket içerisinde bulunan bütün denemelere bu iki tarih arasındaki süre zarfında katılım sağlamanız gerekmektedir.

Alan sıralamanız, sistem tarafından hesaplanan KPSSP121 puan türüne göre belirlenir. KPSSP121 puan türünün hesaplanabilmesi için GY-GK, Eğitim Bilimleri ve ÖABT denemelerine katılım sağlamanız ve her bir denemeden en az bir net yapmanız gerekmektedir. Ayrıca her deneme için belirlenen başlangıç ve bitiş tarihi arasındaki süre zarfından katılım sağlamazsanız sonucunuz hesaplanmaz.

İlgili denemenin bitiş tarihinden itibaren cevap anahtarına ulaşabilirsiniz. Cevap anahtarını görüntüleyebilmeniz için ilgili denemeye katılım sağlamış olmanız gerekmektedir, aksi takdirde cevap anahtarını görüntüleyemezsiniz.

Daha önce katılmadığınız takdirde katılabilirsiniz. Satın aldığınız paketin içerisindeki her denemeye bir adet katılım hakkınız vardır.

Denemeye bitiş tarihinden önce katılmadığınız takdirde maalesef sıralamanızı ve puan hesaplamanızı göremezsiniz.

Tarama testi; Süre sınırı bulunmayan, sınırsız katılım hakkı olan testtir. TG Deneme'de yayınlanan tarama testlerine ulaşabilmek için herhangi bir tarih beklemenize gerek yoktur, sistemde yayınlandığı andan itibaren katılım sağlanabilir. Test sonlandırıldıktan sonra da direkt test cevaplarına ulaşılabilir. Aynı teste birden fazla kez katıldığınızda, bütün katılımlarınıza ait cevaplarınızı ayrı ayrı görebilirsiniz.

KPSS P1, P2, P3, P10 ve P121 puan türleri ve her puan türü için sistemdeki öğrenciler arasında sıralama yapılmaktadır. Hesaplanan puanlar tahminidir ve resmi geçerliliği yoktur. P121 puan türüne ait hesaplanan sıralama, branş bazındadır.

Size daha iyi bir sınav deneyimi sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. TGDeneme.com sitesini kullandığınız takdirde bunu kabul etmiş olursunuz.